Ana Sayfa Avrupa Devrimci Demokratik Kurumlardan İnnsbruck`da AB – Güvenlik Konferansına Karşı Hazırlık!

Devrimci Demokratik Kurumlardan İnnsbruck`da AB – Güvenlik Konferansına Karşı Hazırlık!

Devrimci Demokratik Örgütlerden İnnsbruck`da AB – Güvenlik Konferansına Karşı Hazırlık!

11.7. – 13.7. tarihler arasında, İnnsbruck`da Avrupa Birliğinin içişleri ve adalet bakanları buluşacak. Avrupa içerisinde sınırları koruma, sermayenin güvenliği, polislerin birlikte çalışması ve milli güvenlik meselelerinin tartışılaçağı ve kararların alınacağı AB – Güvenlik Konferansı Avrupa`da yaşayan İsçi – emekçileri, göçmenleri ve mültecileri ağır şekilde etkileyen kararlar olacaktır. Yine Polisin denetlemede sınırsız yetkisi herkesi şüpheli durumdaymış gibi kontrol altına alacak bir uygulama olacaktır.

Güvenlik Konferansı sermayenin güvenliği için Avrupa`da yaşayan halkların özgürlüğünü kısıtlamaya devam edeceği gibi, sınırları AB Ordusu ve polis ile kapatıp, Emperyalistlerin ürettiği savaşlardan kaçan mültecileri deniz ve karada kendi kaderlerine teslim edip ölümlerine neden olacaktır.

İnnsbruck da çeşitli anti-faşist kurumlardan oluşan Faşizme karşı İnnsbruck Platformu bu nedenle yürüyüş organize ediyor. 12.7. Perşembe saat 18.30 da Annasäule`de İnsanlığın kurtuluşu ve onuru için yürünecektir!

Devrimci Gençlik örgütleri ise eylemlikleri şimdiden başlatıp yazılamalar yaparak, yürüyüşe ve eylemliklere hazırlık toplantıları organize ediyorlar.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.